INBUD Spółka Cywilna Bartosz Woszczyna, Tadeusz Woszczyna powstała 1 stycznia 2010 roku w wyniku połączenia dwóch firma remontowo-budowlanych. Przeprowadzone działania są odpowiedzią na rosnące wymagania w zakresie efektywnego zarządzania i wiarygodności pozwalającej na realizację większych, bardziej złożonych inwestycji.

Historia spółki zaczęła się w 1995 roku, gdy Tadeusz Woszczyna podjął inicjatywę stworzenie firmy remontowo-budowlanej działającej na rynku lokalnym - w efekcie powstało INBUD Prywatne Przedsiębiorstwo Budowlane Tadeusz Woszczyna. Dzięki zaangażowaniu i niezbędnej wiedzy z powodzeniem firma INBUD PPB realizowała wiele praca remontowo-budowlanych o czym mogą świadczyć liczne referencje.

W 2007 roku powstała firma INBUD Firma Remontowo-budowlana Bartosz Woszczyna. Atutem INBUD FRB są nowoczesne rozwiązania techniczne i sprawne wykonywanie kontraktów.

Dla nas realizacja inwestycji jest zaszczytem, ponieważ to nie tylko plany i projekty, ale przede wszystkim wizja i marzenia. W INBUD S.C. podejmujemy się najtrudniejszych zadań, gdyż naszym celem jest przeniesienie doświadczenia w nowoczesną przyszłość.